ASIJSKÉ ZAHRADY | BONSAJE | ÚPRAVA ZAHRAD A DŘEVIN

O nás

Naše dlouholeté hobby –pěstování  bonsají, se postupem času proměnilo v práci spojenou se vším, co souvisí s asijskými zahradami.  Jsme rodinný podnik s osobním přístupem, neboť naše práce je i naším koníčkem. S přibývající poptávkou jsme rozšířili naši nabídku o tvarování velkých stromů v asijských zahradách, což se stalo hlavní náplní naší činnosti. Zabýváme se také tvorbou scenerií v duchu japonských zenových zahrad či zákoutí s aranžmá kamenů. Ve své činnosti dáváme volný průchod nejen vlastní fantazii, ale klademe také velký důraz na tvar stromu, aby jeho proměna nebyla násilná a přitom působila harmonicky a dojmem přirozenosti v daném prostředí.

Pro Vaše prezentační účely dovedeme vytvořit japonské prvky nejen v zahradním prostředí, ale i v uzavřených prostorách Vaší firmy.

Je možná tvorba aranžmá pro různá firemní či soukromé párty, svatební foto a podobné prezentace.

Pracujeme také se dřevem jako s materiálem – vyrábíme mostky, altánky, čajovny, pochůzné rošty, stříšky, pergoly, zahradní paravány a zástěny.

Před vlastní realizací provedeme konzultaci na místě a předběžně Vám navrhneme možný tvar vašich stávajících dřevin, v případě nové realizace zpracujeme jednoduchý návrh, včetně cenové nabídky.